Suski Miód spadziowy z Drzew Iglastych Produkt Tradycyjny

 

  

 

miód

 

Miód wielokwiatowy leśny z Podksięża - Produkt Tradycyjny

miód

 

miód

 

Pasieka "Ambrozja" jest małą, rodzinną pasieką o bardzo dużej tradycji. Na czystych ekologicznie terenach, wśród łąk i lasów górskich Beskidu Żywieckiego pozyskujemy doskonałe miody pszczele: mniszkowy, spadziowy, lipowo-spadziowy, leśny oraz wielokwiatowy. Nasze pszczoły zbierają nektar, pyłek i spadź z roślin występujących w naturalnym środowisku, z dala od zasiewów rolniczych i ośrodków przemysłowych. Gospodarujemy w drewnianych ulach, zgodnie z zasadami ekologii a zgodnie z zasadami zdrowego żywienia zachęcamy do degustacji
i spożywania pszczelego miodu. Zapraszamy do pasieki "Ambrozja " która mieści się w Suchej Beskidzkiej.
Nasze pszczele produkty można zakupić nie tylko na wielu prezentacjach spożywczych jak również prosto z pasieki lub przez ten sklepik internetowy.

 

  

Nasz miód jest znany i nagradzany na różnych imprezach, między innymi na Małopolskim Festiwalu Smaku. Mamy wielu stałych klientów kupujących od nas miód już od wielu lat.

  

  

 

 

Poza pracą w pasiece zajmujemy się również propagowaniem pszczelarstwa. Od wielu lat aktywnie działamy w kołach pszczelarskich. Od trzech lat jestem prezesem koła Mioduszyna, a żona sekretarzem koła.
W 2008 roku zostałem uhonorowany medalem „Zasłużony dla rolnictwa”. Przy pomocy żony zajmuję się pracą w pasiece, dodatkowo żona i córki odpowiadają za logistykę w naszym gospodarstwie. Nasze produkty można zakupić na różnych imprezach plenerowych, bezpośrednio z pasieki oraz w sklepiku internetowym. Nasza pasieka posiada zezwolenie na handel bezpośredni.


 

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Promocje

Aktualnie brak promocji